وبــــــ دو دانلود رایگان انواع اسکریپت، قالب و پوسته، افزونه و پلاگین، نرم افزار، ابزار وب مستر و مقالات آموزشی

طراحی سایت یا شبکه های اجتماعی!؟

مدت زیادی نیست که شبکه های اجتماعی، جزء مواردی شده اند که ما در طول روز حداقل یکبار به آن ها مراجعه می کنیم و انواع صفحات، کانال ها و هشتگ ها را با موضوعات مختلفی می بینیم و بعضا در زمینه کاری خود کسب و کارهای کوچکی را می بینیم که دارند از این شبکه های اجتماعی مانند: اینستاگرام، تلگرام و … به عنوان یک ابزار برای فروش محصولات، معرفی خدمات و دیگر موارد استفاده می کنند.

و استفاده از تمامی ابزار های موجود برای معرفی، فروش و … یک امر ضروری محسوب می شود، اما ایجاد محدودیت برای استفاده از مهم ترین ابزار ها یک اشتباه بیشتر نیست!

اما داشتن یک کسب و کار و داشتن یک برنامه ریزی صحیح برای توسعه تنها با استفاده از ابزارهایی مثل شبکه های اجتماعی امکانپدیر نیست و در صورتی که فقط با همین روال ادامه داشته باشد چیزی جز پیشرفت نکردن، نداشتن درآمد بیشتر و نبودن در عرصه ی رقابت نصیبمان نخواهد شد.

امروزه طراحی سایت و داشتن یک سایت برای کسب و کار های کوچک و حتی در هر زمینه ای، یک اصل ساده است و قطعا یک وب سایت موفق می تواند نردبان و راه رسیدن شما به موفقیت را تضمین کند.

البته در صورتی که اینکار رو انجام بدید و تصمیم به طراحی سایت و یا داشتن یک وب سایت برای خودتان داشته باشید!

شبکه های اجتماعی هرچقدر هم گسترده باشد، باز هم نمی تواند جای طراحی سایت را بگیرد، بلکه شبکه های اجتماعی بعد از طراحی سایت می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای هدایت مخاطبان و بازاریابی برای سایت شما باشد.

یک سایت پایگاه اینترنتی محسوب می شود، اما یک صفحه از شبکه های اجتماعی فقط می تواند یک صفحه باشد نه بیشتر! درضمن اعتبار و اعتمادی که در بین مردم نسبت به یک وب سایت وجود دارد بسیار بیشتر از یک کانال تلگرامی ای می باشد که حتی مخاطبان آن دقیقا نمی دانند سازنده ی آن چه کسی است ؟!!

چرا طراحی سایت ؟ چرا طراحی سایت بهتر از شبکه های اجتماعی است ؟ چون با طراحی سایت برای کسب و کار خود می توانیم چندین درجه اطمینان بیشتری به مشتریان و یا کاربران بدهیم و با طراحی سایت، می توان کلی کار انجام داد که آن هم همگی درون سایت شما صورت می گیرند، برای مثال؛ شما می توانید خدمات، نمونه کارها، فرم تماس و یا صدها موارد و امکانات دیگری که تنها می توان با یک سایت پیاده کرد را داشته باشید، با طراحی سایت مراحل خرید مشتریان را آنلاین و خیلی آسان تر کنید، چرا که خیلی از مشتریان به دلیل سخت بودن و یا خوب نبودن مراحل خرید، در حین خرید با بی اعتمادی از خریدشان منصرف می شوند که این مشکل را با طراحی سایت خوبی و تا حد زیادی می توان جبران نمود.


همینک دیدگاه خود را برای ما بنویسید!